Počasí Tabarka | Teploty Tabarka

tunisko-bg-header-title.png
     
 

Počasí v Tabarce

 

Tabarské klima a potažmo klima celého severu země má odlišný charakter od vnitrozemského či pobřežního. Severní Tunisko má subtropické, středomořské podnebí. Rozhodně počítejte s tím, že zde máte mnohem větší šanci zmoknout než na východním pobřeží.

          

Na druhou stranu vlhké podnebí přeje zelené vegetaci, které je všude kolem hojnost. Tabarce se proto přezdívá zelené plíce Tuniska.Nejvyšší teploty jsou zde přirozeně v letních měsících, srpnové teploty oscilují kolem 30 °C a k tomu Vám zde bude svítit sluníčko dvanáct hodin denně. Pokud nejste příznivci takového vedra, zvolte si k návštěvě Tabarky spíše jarní období, kdy navíc zastihnete sever v rozpuku a rozkvětu. Od března do května Vás na každém budou doprovázet vůně a barvy všudypřítomných kvetoucích bylin, květin a dřevin. Obecně lze však konstatovat, že hlavní turistická sezona spadá do června až září, kdy přirozeně šplhají také ceny.

Vybrané zájezdy Tabarka

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Počasí v oblasti Tabarka

Aktualizováno 13/03/2016 01:00polojasnopolojasno13 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje