Dovolená v Monastiru | Zájezdy Monastir

tunisko-bg-header-title.png
     

Dovolená v Monastiru

 

Město se majestátně tyčí na mysu, obklopeno překrásnými plážemi. Co do turistických služeb, místní hotely nabídnou vše, co by Vám mohlo scházet k dokonalé relaxaci. Monastir se ale vyplatí prozkoumat i za zdmi komplexů. Monastir je důležitou obchodní křižovatkou i oblíbenou destinací, jelikož disponuje jak přístavem, tak mezinárodním letištěm. Pobřeží táhnoucí se severozápadním směrem k Sousse je známé jako Skanes, druhou nejpopulárnější pláží je Dkhily. Obě jsou pokryty jemným pískem a vybaveny. Nechybí centra vodních sportů - vyzkoušet můžete třeba paragliding, plachtění, windsurfing či vodní lyžování. Dále jsou k dispozici dvě golfová hřiště, každé po 18 jamkách. Obě pláže a vlastně každý kousek pobřeží je oset hotely, které jsou zasazeny do tropických zahrad. V Monastiru najdete jak velké hotelové řetězce, tak menší, rodinné hotely. Za hotelovou zónou se nacházejí mělká, solná jezera, z nichž se těží sůl. Za jezery pokračuje šňůra malých městeček.

Vybrané zájezdy Monastir

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Tuniska!

 

 
 

Kultura v Monastiru

 

Na Monastiru je úžasné, jak zde splývá svět cestovního ruchu s tradiční domorodou tváří Tuniska. Pokud bažíte jen po luxusu a vysokém standardu, můžete zůstat za zdmi hotelu, kde Vám po celou dobu pobytu jistě nebude nic chybět. Zájemci o památky jich naleznou dostatek v medíně a pokud vyrazíte na předměstí, ocitnete se uprostřed pravého afrického koloritu.

          

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje