Dovolená v Sousse | Zájezdy Sousse

tunisko-bg-header-title.png
     

Dovolená v Sousse

 

Ekonomika Sousse stojí převážně na cestovním ruchu, čili nabídka ubytování je široká. Nechybí moderní restaurace, kavárny diskotéky a sportovní vyžití. Velmi populární je potápění, a tak takřka na každém rohu je nějaká škola potápění nebo surfování. Při výběru hotelu buďte opatrní, protože v Sousse na rozdíl od Hammametu stojí i hotely tzv. panelákového typu, kde se ve věžáku tísní stovky turistů a na pláž budete přebíhat rušnou hlavní komunikaci. Hotely v severní části jsou levnější právě proto, že jde často o tento typ ubytování. Pokud Vám to peněženka dovoluje, preferujte ubytování v oblasti Skanes. Jedná se o kouzelné zahradní městečko na jihovýchodě Sousse. V Sousse si kromě památek užijete také mnoho více i méně obvyklého sportovního vyžití: golf, plachtění, tenis, jízda na koni, potápění, či netradiční motokárová dráha. Pokud dáváte přednost relaxu, zajděte do některého z četných středisek nabízejících masáže klasické či dokonce erotické, kalifornské, thajské a jiné. Nabídka je nepřeberná.

Vybrané zájezdy Sousse

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Tuniska!

 

 
 

Doprava do Sousse

 

Velkou výhodou Sousse je jeho blízkost k letišti. Mezinárodní letiště Habiba Bourguiby v Monastiru leží totiž takřka na poloviční vzdálenosti mezi Sousse a Monastirem a transfer netrvá déle než 30–45 min. Nezávislí cestovatelé jistě uvítají informaci, že ze Sousse jezdí kolem letiště do Monastiru příměstský vlak zvaný "metro", který má zastávku i přímo u letiště. Co se transportu obecně týče, hlavní autobusové nádraží je na jihozápadě a kancelář ONNT (vlaky) za hradbami města.

          

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje