Dovolená v Tabarce | Zájezdy Tabarka

tunisko-bg-header-title.png
     

Dovolená v Tabarce

 

Antické město Tabarka je v posledních letech čím dál vyhledávanějším cílem pro trávení „tak trochu jiné tuniské dovolené“, než jaká Vás čeká v letoviscích východního pobřeží. Cestovní ruch se zde již zabydlel, a tak Tabarka nabízí slušnou turistickou a občanskou vybavenost. Nové moderní hotely, apartmány, bungalovy, restaurace, bary, stejně jako atraktivní okolí; malebnou krajinu a písčité pláže. Vše je poměrně citlivě zasazeno do místní krajiny vytvářejíc tak směs arabské architektury, francouzského šmrncu a evropské otevřenosti.

Turismus se v Tabarce začal strmě rozvíjet zejména po otevření mezinárodního letiště (v roce 1992), které z ní dělá velmi pohodlně dosažitelnou destinaci. Ze středu Evropy to znamená pouze 2,5hodinový let a poté cca 20-30 minutový transfer do zvoleného hotelu. Nezávislí dobrodruzi většinou využívají letiště v hlavním městě Tunisu (cca 190 km daleko, 4 hodiny cesty vlakem), protože tabarské letiště je nalétáváno pouze charterovými linkami. Alternativou je samozřejmě let do Tunisu a poté vnitrostátní přípoj se společností Tunisair.

Vybrané zájezdy Tabarka

OdDníKamDop.Str.Cena

Sestavte si vlastní zájezd do Tuniska!

 

 
 

Pláže v Tabarce

 

Tabarka jakožto jediná lokalita severní Afriky může nabídnout korálové útesy lehce připomínající rudomořské pobřeží a vody. Nádherný podmořský svět je spolu s okolní zelenou krajinou velkým vábidlem pro aktivní turisty. Hotelová část se táhne podél pláže do tří kilometrů od přístavu s rybářskými i výletními loďkami. Město jako takové je maličké a snadno ho projdete pěšky.

          

Pláže s pozvolným vstupem do moře udržují hoteliéři v pěkném stavu a zpravidla nabízejí zdarma plážový servis (lehátka, slunečníky, popřípadě all inclusive servis a konzumaci – v závislosti na volbě hotelu). Moře je v Tabarce čisté, bohaté na mušle, ale je nutno počítat s tím, že Tabarka není chráněná zálivem, a tak jsou zde mnohem větší vlny než na východním pobřeží.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje