Dovolená v Mahdii | Zájezdy do Mahdii

tunisko-bg-header-title.png
     

Dovolená v Mahdii

 

Mahdia není cílem masových nájezdů cestovních kanceláří. Nejde o letovisko, které by se bleskově měnilo ve jménu turismu. Cestovatelé si jej našli jako zajímavé historické místo, které o sobě dalo vědět nálezem potopené řecké lodi s nákladem uměleckých děl. Nadšeni určitě budete nádhernou pláží s jemným bílým pískem, díky níž Mahdia působí jako opravdový tropický ráj. Přitom stále ještě tak trochu neobjevený, takže si tu užijete i své soukromí. Cesta do Mahdie je dnes úplně bezproblémová - mezinárodní letiště se nachází ve  40 kilometrů vzdáleném Monastiru, odkud transfer trvá okolo 30 minut. Kdybyste přilétali do hlavního města Tunisu, do Mahdie musíte zdolat 200 km.

Vybrané zájezdy Mahdia

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Tuniska!

 

 
 

Ubytování v Mahdii

 

Mahdia není velikán, je úžasně tvárná, ani gigantická, ale ani maličká. Nabízí rozmanité možnosti ubytování. Od luxusních hotelů, po účelně vybavené apartmány či studia až po levné hotýlky pro přespání na jednu noc. Přímo na pobřeží byly poměrně nedávno postaveny nové, luxusní hotely, které si svůj počet hvězdiček opravdu zaslouží. Nejvíce turistických kanceláří a informací mimo hotel naleznete ve čtvrti Ville Nouvelle. Hlavní městská brána ústí do medíny. Její nejdůležitější ulice Rue Ali Bey je tím pravým místem pro nákupy suvenýrů. K posezení v některé z kaváren či restaurací vybízí náměstí Place du Caire, lemované subtropickou vegetací.

          

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje