Dovolená v Hammametu | Zájezdy Hammamet

tunisko-bg-header-title.png
     

Dovolená v Hammametu

 

Hammamet v překladu znamená „turecké lázně“ a v duchu lázeňského pohodlí si tu můžete náležitě užívat letního relaxu. Hotely tu v rámci konkurenčního boje hýčkají své návštěvníky širokou nabídkou služeb, od nejrůznějšího sportovního vyžití přes masáže po bohaté švédské stoly, kterým budete stěží odolávat.

Většina turistů přijíždí organizovaně prostřednictvím cestovní kanceláře a tomu je také podřízena nabídka ubytování. Nejčastěji jde o all inclusive hotelové komplexy s tradičně dobrým standardem.  Rozdíly v cenách jsou dané zejména rozsahem služeb, které jsou do nich zahrnuty. Obvykle však není problém si fakultativně další služby (fitness, golf, tenis) připlatit. Obecně lze konstatovat, že převážná většina hotelů nabízí zdarma bazény (či více bazénů) a animační program.

Vybrané zájezdy Hammamet

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Tuniska!

 

 
 

Doprava do Hammametu

 

Nejbližším letištěm je mezinárodní letiště v Monastiru, které je vzdáleno asi 80 kilometrů. Létají sem charterové lety mnoha cestovních kanceláří, což je nejpohodlnější a nejlevnější varianta přepravy. Samotná cesta trvá asi hodinu. Možné je také zakoupit nezávisle letenku u cestovní kanceláře, provozující charterovou dopravu do Monastiru, či let do hlavního města Tunisu, který je vzdálen cca 160 kilometrů. Jelikož je autobusová doprava v Tunisku levná, není problém se do Hammametu dopravit po vlastní ose.

          

Hammamet 21. století je turistický moloch a již se rozrostl natolik, že se dělí na dvě hlavní turistické oblasti. Původní Hammamet leží blíže starobylého městečka Nabeul, severněji a je autentičtější a dýchající historií. Jižní zóna zvaná Hammamet Yasmine je naproti tomu moderní a luxusní. Nachází se přímo u jachtového přístavu. Celý komplex tvoří novostavby, klientela se skládá jak z prázdninových turistů, kteří si potrpí na vysoký standard a pohodlí, tak z obchodníků, jelikož řada hotelů se specializuje na kongresovou turistiku.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje